Novinky

Vítáme Vás na webových stránkách stavební firmy KORSYS v případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na email peter.koropcak@korsys.cz, eliska@korsys.cz nebo telefonicky na tel. 776 244 272

Home Certifikáty

 

TUV SUD CZECH s.r.o. - Nejcennější certifikát se naší firmě podařilo získat 11.11.2010 od Certifikačního orgánu systémů managementu č. 3053 TÜV SÜD Czech s.r.o. Kdy na základě vykonaného auditu zpráva č. 0187/20/10/QM/AZ/C bylo zjištěno splnění požadavků normy:

ČSN ISO EN 9001:2009

Firmě Korsys s.r.o. bylo získáním normy potvrzeno, že zavedla a užívá systém managementu kvality v oboru:

  • rekonstrukce a modernizace stávajících staveb
  • výstavba rodinných domů
  • pokládání obkladů a podlahových krytin
  • úprava fasád

  iso-norma

 

OSVĚDČENÍ O AUTORIZACI - Dne 24.6.2008 obdžel Peter Koropčák od České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě osvědčení o autorizaci, kdy se stal autorizovaným stavitelem v oboru pozemní stavby.

  autorizace 001

 

Wienerberger, a.s. - Nám dnes 13.3.2012 udělili Osvědčení o teoretickém proškolení s praktickou ukázkou na systém POROTHERM T PROFI, PROFI a POROTHERM PROFI DRYFIX. Toto proškolení, poskytnuté podklady a informace jsou ředpokladem pro následné technologicky správné provedení konkrétní stavby z uvedených systémů.

porotherm

 

BASF Stavební hmoty ČR s.r.o. - Nám dne 24.9.2011 udělila firmě KORSYS s.r.o. certifikát o proškolení pracovníků na téma: Zateplovací systém MultiTherm (NEO, M-D, M-L, P, DM, DP)

  multitherm

 

STYROTRADE a.s. - V Čakovičkách 12.2.2010 jsme absolvovali proškolení firmou S

tyrotrade, a.s., výrobcem pěnového polystyrenu, na veškeré vlastnosti a možnosti použití EPS do všech typů stavebních konstrukcí a obvodových plášťů budov.

styrotrade-osvedceni  

 

SAINT-GOBIAN ISOVER CZ s.r.o. - Dne 16.2.2010 jsme po úspěšném absolvování semináře u firmy Saint-Gobian Isover CZ s.r.o. obdrželi certifikát, díky kterému se stáváme kvalifikovanými odborníky k práci s izolačními hmotami této firmy.

isover-certifikat

 

ČESKÝ KAPAROL s.r.o. - V letošním roce jsme absolvovali proškolení firmou Český Caparol s.r.o. k odborné aplikaci zateplovacích systémů CAPATECT. Proškoleni byli všichni vedoucí pracovníci naší firmy.

caparol-koropcak caparol-nykyforuk caparol-cervena

 

BAUMIT s.r.o. - Dne 2.2.2010 jsme se v Brandýse nad Labem zúčastnili školení ve firmě Baumit, spol. s.r.o. na téma provádění tepelně izolačních systémů Baumit ESP-F, Baumit minerál a Baumit Open.

baumit-certifikat   baumit-protokol

 

BACHL - Od 9.2.2010 je Korsys s.r.o. proškolen od firmy Bachl, spol. s.r.o. na aplikaci izolačních desek EPS, XPS a PUR/PIR, ať již samostatných nebo s nakašírovaným pásem. Toto proškolení je platné po dobu pěti let.

  bachl-osvedceni

ZELENÁ ÚSPORÁM - Od 28.8.2009 jsme držitelem Osvědčení o registraci v  Seznamu odborných dodavatelů (SOD) vedeného v rámci dotačního programu Zelná úsporám. Více o programu Zelená úsporám najdete ZDE.

zelenausporam

 

HELUZ - Dne 7.3.2007 jsme byli proškoleni firmou Heluz cihlářským průmyslem v.o.s., výrobcem komplexního cihlového systému SUPERTHERM - JISTROP na Stavební systém Supertherm.

heluz-osvedceni


 

Anketa

Chcete: